Na czarnym szlaku w pobliżu pensjonatu Leśne Źródło.Czarny szlak, skałki w drodze na Przełęcz Sokołowską.W drodze na przełęcz.Na zielonym szlaku granicznym. Widok na zamgloną czeską stronę.Vižňov kostel sv. Anny.Wierzchołek Koziny (796 m).Góry Suche - Włostowa.Mgiełki nad Czechami się utrzymują.Włostowa (903 m), Kostrzyna (906 m), Suchawa (928 m), przed nią Czarnek (868 m). Po prawej Waligóra.Od prawej Kopica (803 m), Garniec (763 m), Jola, Waligóra, Czarnek.Włostowa, Kostrzyna, Suchawa i Czarnek we fragmencie.Ruprechtický Špičák.Wierzchołek Kopicy.Suchawa, Czarnek.Zielony szlak, w drodze do Przełęczy pod Szpiczakiem.Kostrzyna, Czarnek, Suchawa.Zielony szlak, w drodze do Przełęczy pod Szpiczakiem.Wiata na Przełęczy pod Szpiczakiem.W drodze na Szpiczak.Widok z wieży na Ruprechtickim Szpiczaku na wzniesienia zielonego szlaku granicznego.Włostowa, Kostrzyna, Suchawa, Waligóra.Turzyna, Jeleniec, Gomólnik Mały. Na pierwszym planie Granicznik.Łomnica (Ustronie). W oddali Góry Sowie.Jeleniec, Gomólnik Mały. Niżej Granicznik a dalej Dzikie Turnie.Waligóra, Hala pod Klinem, Klin, Turzyna, Jeleniec, Gomólnik Mały. Niżej Granicznik.Zamglone okolice Ruprechtic.Široký vrch (839 m). Po lewej Kościelec (802 m) i Słodna (790 m).Ruprechtický Špičák od wschodu.Zejście ze Szpiczaka w stronę Širokého vrchu.Na Širokým vrchu. Widok na Jeleniec. Z lewej Turzyna, z prawej Gomólnik Mały.Na Širokým vrchu. Waligóra.Na Širokým vrchu.Na Širokým vrchu. Centralnie Gomólnik Mały.Na Širokým vrchu. Od prawej Gomólnik Mały, Jeleniec, Turzyna. Przed nimi Dzikie Turnie.Zielony szlak graniczny. Zejście z Širokého vrchu w stronę Płońca (Javorový vrch, Hraniční vrch, 771 m).Podejście pod Javorový vrch.Podejście pod Słodną (790 m).


Na Słodnej.Na Słodnej, widok na Ostoję.Zejście z Przełęczy Trzy Koguty do Łomnicy.Granna, przysiółek Łomnicy. W tle od prawej Gomólnik Mały, Jeleniec, Turzyna.


Granna.Granna, widok na Gomólnik Mały.Łomnica, w głębi wśród drzew stary cmentarz.Łomnica, łowisko pstrąga "Złota Woda", zbiory Muzeum Wsi Sudeckiej.